TR EN RU AR
 
 
 
Biz Kimiz ?

Cms Çelik Ltd. Şti. çeyrek asrı aşkın tecrübesiyle endüstriyel alanda çok çeşitli uygulamaları gerçekleştiren bir şirkettir. Üstlendiği işlerin tamamını istenilen niteliklerde ve planlanan zamanda teslim ederek bugünkü durumuna ulaşmıştır. Tamamlanan ve devam eden çalışmalarıyla müşterilerine ve Türk endüstrisine katkıda bulunmanın haklı gururunu taşımaktadır. Bünyesinde bulunan geniş teknik ve uygulama kadrosuyla çalışmalarını ve büyümesini sürdürmektedir.


Bugün yurt içi ve yurt dışında faaliyetlerini sürdüren firmamız tüm endüstriyel projelerinizi anahtar teslimi imal etmeye ve işletmeye almayı amaçlar. Ayrıca makine imalatı ve montajı, çelik konstrüksiyon, kumlama ve boya gibi imalatlarlada hizmet vermekteyiz. EN 1090 EXC.3, ISO 3834-2, ISO 9001:2008, ISO 14001:2004, OHSAS 18001:2007 belgelerine sahip olan firmamız ekonomik ve kaliteli ürünleri imal edebilmek için AR-GE çalışmalarına hız vermiştir. Bundan sonraki yıllarda da teknolojik gelişmeleri takip edip sürekli kendisini yenileyerek hizmetini siz değerli müşterilerine sunacaktır.Vizyon & Misyon

Vizyonumuz

Cms Çelik olarak firmamız üstün teknoloji ve eğitimli personel gücüyle ülkemizde pek çok endüstriyel ve ticari tesis çelik konstrüksiyon çözümleri çalışmalarına gururla imza atmıştır ve sürekli katkıda bulunmaya da devam edecektir.


Misyonumuz

Cms Çelik olarak sürekli gelişim ve değişim hedeflerini ilke edinerek, uzman teknik kadrosuyla projelerde, mimari ve uygun detaylandırma için gerekli desteği vererek her projenin sorunsuz olarak bitirilmesini ilke edinmiştir. Firmamız işveren ve yüklenici memnuniyetini ön planda tutmuş makine ve ekipman gücünü yükselterek birçok güzel uygulamaları gerçekleştirmiş ve bunu kendine görev bilmiştir.


Kalite Politikamız

Müşteri memnuniyetini Sürekli kılmak için müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini tam ve doğru olarak anlamak ve zamanında karşılamak. Ürün kalitemizi arttırarak; uygun sağlam ve kaliteli projeler gerçekleştirmek. Yönetimin ve çalışanların katılımı ile Kalite Yönetim Sisteminin şartlarına uymak ve etkinliğini sürekli iyileştirmek. Çalışanlarımızın bireysel gelişimleri için gerekli eğitimleri sağlamak.
Cms Çelik